Kongres dla nauczycieli
wychowania fizycznego
oraz trenerów sportowych
WERSJA ONLINE
Kreatywne zajęcia, nowoczesne technologie
i skuteczna motywacja
3.04.2020 r. | godz. 10.00 - 18.00 
Szanowni Uczestnicy Ogólnopolskiego Kongresu dla nauczycieli wychowania fizycznego oraz trenerów sportowych,

obecna sytuacja epidemiologiczna w kraju zaskoczyła nas wszystkich i uniemożliwiła zorganizowanie Kongresu w wersji stacjonarnej. Dlatego zdecydowaliśmy się przeprowadzić wydarzenie w wersji online.
Dodatkowo Kongres online to wiele korzyści:
 • możliwość odtworzenia zarejestrowanych prelekcji nie tylko w dniu kongresu, ale przez 30 dni po kongresie
 • możliwość zadawania pytań naszym prelegentom
 • osoby, biorące udział w warsztacie będą miały możliwość odtworzenia zarejestrowanego warsztatu przez okres 30 dni oraz zadawania pytań prelegentce
Kongres online odbędzie się za pośrednictwem platformy VIMEO. We wtorek 31 marca otrzymają Państwo od nas link do wydarzenia oraz hasło, a także harmonogram spotkania. Prosimy o monitorowanie skrzynek odbiorczych. W dniu konferencji (03.04.2020) wystarczy wpisać hasło w pojawiające się okienko po uruchomieniu strony.
Informujemy, że każdy uczestnik spotkania otrzyma certyfikat w wersji papierowej, wysłany na adres podany w zgłoszeniu. Uczestnicy, którzy zgłosili się również na warsztaty – otrzymają dodatkowo certyfikat potwierdzający uczestnictwo w warsztacie.

Zależy nam, abyście byli Państwo zadowoleni i usatysfakcjonowani. W związku z tym, oprócz zorganizowania Kongresu w formule online, która umożliwi każdemu uczestnictwo, przygotowaliśmy dla Państwa dodatkowo pakiet prezentów.
Wszyscy uczestnicy Kongresu otrzymają:
 •  

  Dostęp do portalu Body Challenge oraz pełnego archiwum e-wydań czasopisma przez 3 miesiące bezpłatnie. Body Challenge to dwumiesięcznik skierowany do poszukujących wiedzy sportowców, trenerów, instruktorów, pasjonatów i zawodowców. Jest numerem jeden wśród edukacyjnych czasopism dla branży trenerów personalnych i fitness w Polsce. Szczegóły: https://www.body-challenge.pl/
 •  

  Dostęp do kursu internetowego „TRENING UMYSŁU. Jak rozwijać pamięć i kreatywność”. Kurs został wydany przez czasopismo „Charaktery” – lidera na rynku publikacji psychologicznych o charakterze popularnonaukowym. Kurs przedstawia gotowe sposoby na to, jak zadbać o formę intelektualną, rozwijać swoją kreatywność, talenty oraz poprawić pamięć. Szczegóły: https://akademiacharaktery.pl/courses/detail/59
 •  

  Rabat 20% na dowolny produkt z portfolio wydawnictwa, który jest dostępny na stronie https://e-forum.pl/. Ze zniżki można skorzystać do końca 2020 roku
Prelegenci podczas konferencji online w pełni zrealizują założony program, zaplanowane treści zostaną Państwu przekazane, a na każde pytanie dotyczące poszczególnych punktów programu otrzymają Państwo odpowiedź. Jesteśmy przekonani, że pozyskana wiedza pozwoli Państwu jeszcze efektywniej prowadzić zajęcia w obecnej sytuacji. Dziękujemy za to, że jesteście Państwo z nami.
Pozdrawiam
Edyta Żmuda
Zastępca Dyrektora Wydawniczego
wraz z zespołem organizującym konferencję
Bądź mistrzem
dla swoich
podopiecznych
imponując kreatywnością, nowoczesnymi pomysłami oraz motywując, inspirując i prowadząc do wspólnych sukcesów
Opanuj podstawę
programową jak
Jurgen Klopp
realizując w prosty sposób wszystkie jej założenia i pokonując spokojnie wszystkie ew. trudności
Miej realny wpływ
na zachowanie
swojego otoczenia
uczniów, nauczycieli oraz rodziców poprzez lepszą komunikację i skuteczniejsze działanie
Każdy uczestnik otrzyma 3-miesięczny dostęp do portalu Body Challenge
oraz e-wydań czasopisma!
*dostęp zostanie przyznany po odbyciu się konferencji online (tego samego dnia lub dzień po), na adres mailowy wskazany jako mail uczestnika w formularzu zamówień
Sportowe emocje w rzeczywistości online!
W ramach kongresu uczestnicy będą mieli okazje przeżyć niesamowitą przygodę. Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy:
 • Interaktywne quizy o naszych olimpijczykach
 • Konkursy nawiązujące do Euro2020
 • Coś dla fanów Pucharu Świata w skokach narciarskich
To wszystko i wiele więcej tylko podczas Kongresu dla nauczycieli wychowania fizycznego oraz trenerów sportowych!
Podczas tegorocznej edycji mamy przyjemność gościć Najlepszego z Najlepszych!
Wśród prelegentów: Jerzy Górski!
Szerszemu gronu znany jako bohater filmu "Najlepszy" oraz książki "Najlepszy. Gdy słabość staje się siłą" autorstwa Łukasza Grassa.
Wydarzenie objęte specjalnym patronatem:
Oficjalny patronat kongresu:
Partnerzy kongresu:
Każdy trener zaczyna od podstaw.
Przeczytaj 3 ważne prawdy, które stoją u podstaw osiągnięć wybitnych autorytetów sportowych.
 
#1
„Wszyscy mamy marzenia. Aby jednak sprawić, że marzenia staną się rzeczywistością, potrzeba bardzo dużo determinacji, poświęcenia, samodyscypliny i wysiłku”.
– Jesse Owens
Sprawdź co Cię czeka na naszych wykładach:
 
Dostaniesz sprawdzone sposoby na utrzymanie wysokiej frekwencji
- ciekawe zajęcia, nawet w trudnych i nieprzewidzianych sytuacjach, postępowanie z trudnym uczniem (np. „efekt kapitana”), ocenianie (indywidualizacja - wysiłek, praca czy progres), prowadzenie zajęć w gorszych warunkach pogodowych, czy brak odpowiedniej infrastruktury
Otrzymasz od nas na tacy kreatywne metody pracy z uczniami
- zajęcia outdoorowe, takie jak parkour i survival, nieszablonowe rozgrzewki z elementami crossfitu, gry i zabawy z uczniami o obniżonej sprawności fizycznej (pilates, zumba)
Poznasz absolutnie nowe sposoby komunikacji z uczniami
- aplikacje (endomondo, strava), materiały interaktywne, gry internetowe (wymuszenia odpowiedniej mobilności ), podcasty czy social media
Wdrożysz najbardziej aktualne techniki
wykorzystywane przez najlepszych psychologów sportu w kraju i za granicą - przyswoisz metody motywacji, stymulacji, inspiracji i perswazji; zestaw narzędzi, które zbudują „ducha drużyny i zespołu”
Dowiesz się, jak odkrywać talenty
- jak pracują wzorcowe holenderskie szkoły i prowadzą krok po kroku najzdolniejszych uczniów, poznasz tajniki programów dostosowujących zwiększanie obciążeń do rozwoju psychoruchowego i emocjonalnego uczniów
Przyswoisz wiedzę z innych dyscyplin,
dzięki czemu Twoja praca stanie się łatwiejsza - obowiązkowe przepisy prawa, gotowe diety takie jak np. dieta ketogeniczna czy bezlaktozowa, psychologia czy ekonomia (dotacje) - wybieramy tylko takie elementy tych obszarów, które przydadzą Ci się w twojej codziennej pracy
#2

„Nienawidziłem każdej minuty treningu, ale powtarzałem sobie: nie poddawaj się, przecierp teraz i żyj resztę życia jako mistrz”.
– Muhammad Ali
Prelegenci
 
fot. Tomasz Woźny
Jerzy Górski
Zwycięzca prestiżowych zawodów na dystansie podwójnego Ironmana w Alabamie w 1990 roku. Uczestnik The Western States 100-Mile Endurance Run w Kalifornii w tym samym roku oraz trzydniowych zawodów Ultraman na Hawajach w 1995 roku. Dostał brązowy medal "Za Wybitne Osiągnięcia Sportowe" przyznawany przez Przewodniczącego Głównego Komitetu Kultury Fizycznej. Organizator wielu zawodów triathlonowych oraz biegów. Prowadzi spotkania z młodymi ludźmi na których mówi, żeby nie brali narkotyków. Bohater filmu "Najlepszy" oraz książki "Najlepszy. Gdy słabość staje się siłą" autorstwa Łukasza Grassa.
Mikołaj Lasek
Kierownik naukowy Kongresu
 
Absolwent Poznańskiego AWF oraz Gerlev Idraethojskole International Lider Education w Danii. Redaktor merytoryczny czasopisma "Wychowanie Fizyczne i Zdrowotne".
Katarzyna Pankowska – Jurczyk
 
Dr n. o kf.,  psycholog, interwent kryzysowy.  Współautor podstawy programowej. Prowadzi w nurcie TSR terapię indywidualną. Specjalizuje się w przeprowadzaniu interwencji kryzysowych w placówkach oświatowych. Brała udział w licznych projektach krajowych i międzynarodowych. Ekspert Rady Europy w ramach „Programme Pestalozzi”.  
Grzegorz Więcław
 
Psycholog sportu. Współpracuje m.in. z Reprezentacją Polski w rugby na wózkach. Autor książki pt. "Ile sił w głowie: Psychologiczny niezbędnik biegacza".
Leszek Sawicki
 
Doktorant, nauczyciel wf.  Trener piłki nożnej z licencją UEFA A. Instruktor koszykówki oraz lekkiej atletyki. Autor wielu publikacji i szkoleń. Staże szkoleniowe m.in.: Wisła Kraków i Inter Mediolan. 
Weź udział w kongresie w wersji online 
i otrzymaj dostęp do transmisji wydarzenia przez 30 dni!
Pakiet uczestnika zawiera:
 •  

  Nieograniczony dostęp do wszystkich paneli omawianych podczas kongresu.
 •  

  Imienny certyfikat – każdy uczestnik otrzymuje certyfikat w wersji papierowej potwierdzający udział
 •  

  Dostęp do prezentacji towarzyszących wykładom
 •  

  W ramach biletu otrzymują Państwo dostęp do kongresu w wersji online przez 30 dni
 •  

  Dostęp do portalu Body Challenge oraz pełnego archiwum e-wydań czasopisma przez 3 miesiące bezpłatnie
 •  

  Bezpłatny dostęp do kursu internetowego „TRENING UMYSŁU. Jak rozwijać pamięć i kreatywność”
 •  

  Rabat 20% na dowolny produkt z portfolio wydawnictwa
 •  

  Możliwość zadawania pytań naszym prelegentom
 •  

  Uczestnicy, którzy zgłosili się również na warsztaty – otrzymają dodatkowo certyfikat potwierdzający uczestnictwo w warsztacie
Do udziału w kongresie zapraszamy:
 
 •  

  Nauczycieli wychowania fizycznego ze wszystkich etapów nauczania:
  szkoła podstawowa, szkoła ponadpodstawowa
 •  

  Trenerów sportowych dzieci i młodzieży
 •  

  Rodziców trenujących dzieci
 •  

  Dyrektorów szkół
 •  

  Stowarzyszenia nauczycieli
#3
„Jak trenujesz, tak będziesz walczyć”.
– Bruce Lee
Kontakt:
Masz pytania? Napisz do nas lub zadzwoń!
Telefon:
(61) 66 55 774

E-mail: