Pamiętaj! Przedsprzedaż obowiązuje tylko do 31 stycznia 2022 roku! W lutym ceny wzrastają!
VI Ogólnopolski Kongres dla Nauczycieli Wychowania Fizycznego oraz Trenerów Sportowych
Jak prowadzić angażujące lekcje wychowania fizycznego z wykorzystaniem innowacyjnych metod?
22 kwietnia 2022
formuła online

WYDARZENIE ROZPOCZNIE SIĘ ZA:

 
TYLKO PODCZAS TEGOROCZNEJ EDYCJI!
Wspólnie z redakcją czasopisma Wychowanie Fizyczne i Zdrowotne zapraszamy Was na wyjątkową edycję konferencji – Ogólnopolski Kongres dla nauczycieli wychowania fizycznego oraz trenerów sportowych, podczas którego pokażemy, jak prowadzić atrakcyjne i nowatorskie lekcje wychowania fizycznego w trybie stacjonarnym, hybrydowym i zdalnym. Dowiesz się, jak skutecznie zainteresować i zmotywować uczniów, jak wykorzystywać na zajęciach nowoczesne technologie oraz jak efektywnie oceniać podopiecznych.
Dlaczego warto wziąć udział w wydarzeniu?
 •  

  Wprowadzisz do swoich zajęć stacjonarnych gotowe i sprawdzone gry i ćwiczenia kontaktowe i bezkontaktowe, dzięki którym będziesz mógł realizować podstawę programową oraz zagwarantujesz uczniom fantastyczną zabawę
 •  

  Zdobędziesz wiedzę i dokładne wskazówki dotyczące prawidłowego oceniania uczniów w trybie zdalnym i hybrydowym z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb oraz norm zdrowotnych dla danej kategorii wiekowej
 •  

  Otrzymasz gotowe pomysły i zestawy scenariuszy, ćwiczeń i inspiracji metodycznych do przeprowadzenia atrakcyjnych lekcji WF w trybie zdalnym lub hybrydowym, które pozwolą wzmocnić w uczniach potrzebę podejmowania aktywności fizycznej
 •  

  Zaimponujesz swoim uczniom, wprowadzając do lekcji WF nowoczesne technologie, aplikacje i innowacyjne programy, dzięki czemu zaangażujesz swoich uczniów oraz przyczynisz się do kształtowania nawyków zdrowego trybu życia
 •  

  Z łatwością zaktywizujesz swoich podopiecznych na lekcjach WF poprzez wprowadzenie elementów przyciągających ich uwagę i kształtujących kluczowe kompetencje w zakresie koordynacji ruchowej – bieganie OCR, crossfit czy zumba
FORMUŁA ONLINE
Dzięki której macie możliwość uczestniczenia z każdego miejsca i kontaktu z prelegentami za pomocą czatu podczas całego wydarzenia. Dodatkowo umożliwiamy odtworzenie materiału do 7 dni po spotkaniu, dzięki czemu swobodnie zaplanujecie swoje uczestnictwo!
NOWOCZESNE PODEJŚCIE
Prezentujemy innowacyjne metody i sprawdzone, nowoczesne rozwiązania, które z powodzeniem będziesz mógł/mogła wykorzystać w swojej codziennej pracy.
WYJĄTKOWI PRELEGENCI
Zaprosiliśmy wyjątkowych prelegentów, najlepszych ekspertów w branży, którzy zaprezentują najskuteczniejsze metody pracy, ukute na podstawie wieloletnich doświadczeń.
Program kongresu.
Wykład 1
 09:00 - 11:20
Atrakcyjne lekcje wychowania fizycznego w różnych trybach nauczania
Część 1  
 09:00 - 10:05
Efektywna rozgrzewka, czyli jak rozpocząć zajęcia „z przytupem”
Prelegent na konkretnych przykładach zaprezentuje swoje sprawdzone patenty na przeprowadzenie atrakcyjnej rozgrzewki, która zaangażuje i zachwyci uczniów.
Część 2  
 10:15 - 11:20
Trening właściwy w każdym trybie nauczania i reżimie sanitarnym – jak podążać za trendami i przygotować atrakcyjne lekcje wychowania fizycznego na miarę XXI wieku?
Dowiesz się, jak przeprowadzić efektywny trening właściwy w trybie stacjonarnym, hybrydowym i zdalnym.
WYKŁAD 2
 11:30 - 12:35
Technika, komunikacja, motywacja – czyli jak w nowoczesny sposób aktywizować uczniów na lekcji wychowania fizycznego
Prelegent zaprezentuje nieszablonowe pomysły na organizowanie zajęć wychowania fizycznego na miarę XXI wieku. Dowiesz się, jak z powodzeniem wykorzystywać na lekcji nowoczesne technologie, a także jak czerpać z twórczego potencjału uczniów.
WYKŁAD 3
 13:10- - 14:15
Prawidłowe ocenianie uczniów w trzech trybach z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb oraz norm zdrowotnych dla danej kategorii wiekowej
Dowiesz się, jak efektywnie oceniać postępy uczniów w trybie stacjonarnym, hybrydowym i zdalnym. Pokażemy jakich skal używać oraz jakie przydatne triki stosować, aby ta część rzeczywistości szkolnej, nie sprawiała nigdy żadnego problemu.
Panel specjalny
 14:30 - 16:00
Jak zadbać o postawę ciała uczniów na lekcjach WF wykorzystując standardowe i mniej standardowe podejście?
Pokażemy Ci, jak pomóc dzieciom i młodzieży ze stwierdzonymi wadami postawy w obrębie tułowia, wadami stóp, itp. Zaprezentujemy ćwiczenia, które z łatwością wykorzystasz na lekcjach WF.
Warsztat
 16:15 - 17:15
Elementy jogi na lekcji WF jako sprawdzone narzędzie terapeutyczne
Prelegent zaprezentuje gotowe sposoby na to, jak włączyć elementy jogi do zajęć wychowania fizycznego.
Opinie.
(Pisownia oryginalna)
Prelegenci.
 
Nauczyciel wychowania fizycznego w SP33 w Krakowie oraz w ZSE nr 1 w Krakowie.
Absolwent Poznańskiego AWF oraz Gerlev Idraethojskole International Lider Education w Danii.
Współpracował przy organizacji MŚ w Biegach Przełajowych, Biegach Górskich oraz ponad 50 imprezach w biegach długodystansowych, triathlonach, kolarstwie.
Nauczyciel dyplomowany z 28 letnim stażem pracująca w SP, wcześniej związana z gimnazjum. Absolwentka AWF w Poznaniu.
Absolwent studiów magisterskich z dziedziny Fizjoterapii na Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu.
Dyplomowana nauczycielka jogi metodą B. K. S. Iyengara. Prowadzi zajęcia dla dzieci i dorosłych.
Kto powinien wziąć udział?
Do udziału w kongresie zapraszamy:
 •  

  Nauczycieli wychowania fizycznego ze wszystkich etapów nauczania: szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych
 •  

  Trenerów sportowych
 •  

  Dyrektorów szkolnych
 •  

  Fizjoterapeutów
ZAUFAJ NASZEMU DOŚWIADCZENIU I WIEDZY!
Nasza działalność przez lata rozwijała się podążając za trendami rynku oraz potrzebami klientów. Wydawane przez nas tytuły są cenione przez szerokie grono specjalistów.
Wśród naszych czasopism znajdziesz między innymi:
Partnerzy.
Kontakt.
Masz pytania? Napisz do nas lub zadzwoń.
 
BIURO OBSŁUGI KLIENTA 
tel: 61 66 55 800 
 bok@forum-media.pl